Login



Kunena Latest

No posts to display.
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

NEVER vo frontend-e
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: NEVER vo frontend-e

NEVER vo frontend-e 12 years, 3 months ago #106

  • krucica
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 14
Na frontend-e sa mi zobrazuje u nezvesenych dokumentov NEVER aj ked v backend-e sa spravne zobrazi to, na co som NEVER prepisal, napr. na nikdy. Mam najnovšiu verziu 1.4.0. Nevznikol problem niekde pri preklade do slovenciny?
Last Edit: 12 years, 3 months ago by krucica.

Re: NEVER vo frontend-e 12 years, 2 months ago #116

  • Arnost
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
V menu kde si vytvoril odkaz na uradnu dosku je v pravo nastavenie Parameters (Component) .. neviem ako to je po slovensky. Skus to nastavit tam, aby sa to korektne zobrazilo.
The following user(s) said Thank You: krucica

Re: NEVER vo frontend-e 12 years, 2 months ago #122

  • krucica
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 14
Dik. Ja som to nastavoval v Komponenty/Uredni deska/Parametre, co by malo byt to iste, ale asi nie je, lebo tam som si mohol pisat, co som chcel a vo frontende bolo stale NEVER.

Re: NEVER vo frontend-e 11 years, 8 months ago #151

  • Geoegeg
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
Zdravím,
mám stejný problém, ale jestli jsem to správně pochopil, tak bych měl mít šipečku v NENU Komponenty -> Úřední deska, ale nic takové tam nemám ... viz výřez z obrazovky

V databázi jsem však v tabulce obec_urednideska_nastaveni našel pouze jeden záznam a to
	id 	intro
	1 	 

Tady bych asi měl najít nastavení NEVER, nemohl by někdo exportovat pouze tuto tabulku, zkusil bych to jen přes databázi, přeinstalace nejde ...

Díky za rady
Attachments:

Re: NEVER vo frontend-e 11 years, 7 months ago #153

  • duke.007
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Mozna jsi to uz vyresil, ale tu sipecku tam nemame nikdo. Hledej vpravo nahore, oznaceno na obrazku. Ale to NEVER na frontend bude stale.
Attachments:
Last Edit: 11 years, 7 months ago by duke.007.
  • Page:
  • 1
Moderators: admin
Time to create page: 0.50 seconds