Login



Kunena Latest

No posts to display.
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Postřehy z instalace v1.6
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Postřehy z instalace v1.6

Postřehy z instalace v1.6 11 years, 2 months ago #178

  • jindrich
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
Dobrý den,
možná jsem něco udělal špatně, ale výsledek instalace byl následující:
Upgrade proběhl úspěšně.
Všiml jsem si, že dokumenty nejdou vložit do nového záznamu. Nutno nejprve uložit záznam, pak otevřít jeho editaci a přiložit soubory.
Vytvořený záznam nelze smazat z backendu (z frontendu ano).
Odkazy na stávající dokumenty se staly nefunkční.
Po opětovném navrácení k v1.5 odkazy zmizely úplně (přesněji zůstaly pouze jako text, nikoliv html odkaz)
Neměl jsem čas záležitost nějak blíže zkoumat, obnova webu ze zálohy.
Jak jsem uvedl na začátku, mohlo se jednat o chybu mezi židlí a klobásnicí... ;o)

Jindra

Re: Postřehy z instalace v1.6 11 years, 2 months ago #179

  • mirosoft
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
Mám stejný problém. Po instalaci se stránky přestaly zobrazovat. Nepomohlo ani vypnutí modulu aktualit z UD. Po instalaci verze 1.5 se ztránky rozjely, ale v UD zmizely odlazy na dokumenty.

Musím vše obnovit ze zálohy

Re: Postřehy z instalace v1.6 11 years, 2 months ago #181

  • rujaru
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
Mam oba dva vyse uvedene problemy.

Re: Postřehy z instalace v1.6 11 years, 2 months ago #182

  • ady
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 5
A ja som spravil upgrade z 1.5.0. na v1.6.0. Vyššie opísané problemy nastali aj u mna. Podotýkam, ze komponent pouzivam len cez backend. Aj u mna treba najprv zaznam ulozit a len potom sa daju prilozit subory. Je to dost nepraktické...
Zaznamy sa nedaju zmazat cez backend!! Naopak odkazy na dokumenty /nové aj exitujúce/ fungujú.
+ este jeden problem. Neda sa zmenit poradie vytvorených kategorii v backende. to mi nefungovalo ani vo verzii 1.5.
Last Edit: 11 years, 2 months ago by ady.

Re: Postřehy z instalace v1.6 11 years, 2 months ago #183

  • rujaru
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
Odkazy na soubory funguji jen pokud je tam sablona 2, pokud je sablona 1, tak nefunguje odkaz na popisku souboru, ten s ikonou PDF nebo pripadne popisem PDF funguje. V modulu odkazy nefunguji take, asi stejny problem jak v sablone 1. S tim prilozenim souboru je to presne jak pises, nejprve se musi ulozit, potom jde pridat.
  • Page:
  • 1
Moderators: admin
Time to create page: 0.33 seconds