Login



Kunena Latest

No posts to display.
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Joomla 1.6+
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Joomla 1.6+

Joomla 1.6+ 12 years, 7 months ago #50

  • kolomyt
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli plánujete vývoj i pro vyšší verze Joomly.
Děkuji a jsem s pozdravem
Tomáš Kolomý

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 7 months ago #56

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Bohužel, verzi pro Joomla 1.6+ neplánuju. To jsou verze s krátkou dobou podpory a podle mě by neměly být nasazeny na "ostré" weby. Počkám až na další LTS verzi, která by měla vyjít někdy v lednu 2012.

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 7 months ago #58

  • kolomyt
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
Aha, tak to jsem nevěděl. Díky za info
S pozdravem
Tomáš Kolomý

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #107

  • Saturnin
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
admin wrote:
Bohužel, verzi pro Joomla 1.6+ neplánuju. To jsou verze s krátkou dobou podpory a podle mě by neměly být nasazeny na "ostré" weby. Počkám až na další LTS verzi, která by měla vyjít někdy v lednu 2012.


Dobrý den, jsem v Joomle teprve začátečník a rozdíly mezi verzemi zatím nevnímám, ale nainstaloval jsem čerstvě publikovanou 2.5 a potvrzuji, že úřední deska v ní nejede

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #108

  • permonik
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
je pravda, ze ta 2.5 by me taky zajimala-jestli se UD nejak planuje a jestli mam zacit zkoumat J2.5

diiky

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #109

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Časem určitě plánuji udělat verzi i pro J!2.5. Bohužel vzhledem k velké rozdílnosti mezi těmito verzemi, je nutné nejdříve do tajů J!2.5 proniknout.
The following user(s) said Thank You: permonik

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #110

  • Saturnin
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
admin wrote:
Časem určitě plánuji udělat verzi i pro J!2.5. Bohužel vzhledem k velké rozdílnosti mezi těmito verzemi, je nutné nejdříve do tajů J!2.5 proniknout.


Zatím jsem zjistil pouze tu skutečnost, že se J!2.5 nechová korektně v Chromu a Firefoxu, bez problémů jede pouze v Exploreru, což samo o sobě je problém. A nejsou to jen nesmyslně pod sebou seřazené ikony v administraci, ale "tuhnoucí" okno ve výběru modulu. Takže pro mně v tuto chvíli je J!2.5 nepoužitelná.

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #111

  • cimfl
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
admin wrote:
Časem určitě plánuji udělat verzi i pro J!2.5. Bohužel vzhledem k velké rozdílnosti mezi těmito verzemi, je nutné nejdříve do tajů J!2.5 proniknout.

Ahoj Houbáku, předně ti musím opět poděkovat za Úřední desku, je to paráda.
A chci se zeptat jestli máš aspoň hrubou představu o vydání ÚD pro J2.5?
Klidně se opět nabízím co by tester a ladič (pijan ) pro testování ÚD pro novou Joomlu 2.5.
Zatím díky Ondra Cimfl

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #112

  • Nikola
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
tož taky se hlásím jako tester pro verzi 2.5 LTS

Re: Joomla 1.6+ 12 years, 2 months ago #113

  • Saturnin
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
Zatím jsem zjistil pouze tu skutečnost, že se J!2.5 nechová korektně v Chromu a Firefoxu, bez problémů jede pouze v Exploreru, což samo o sobě je problém. A nejsou to jen nesmyslně pod sebou seřazené ikony v administraci, ale "tuhnoucí" okno ve výběru modulu. Takže pro mně v tuto chvíli je J!2.5 nepoužitelná.


Jen doplním, že zmíněné potíže v Chromu byly vzápětí po vydání 2.5 odstraněny a nyní už je k dispozici i aktualizace 2.5.1, takže mi nezbývá, než Houbákovi držet palce
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: admin
Time to create page: 0.85 seconds