Login



Kunena Latest

No posts to display.
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Více souborů
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Více souborů

Více souborů 12 years, 2 months ago #118

  • junis
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 10
Zdravím, vím, že se ptal již někdo na joomlaportalu, ale přesto si také troufnu poprosit o to, zda bylo možné přidávat vice nez jeden soubor. Je fakt, že zkušenější, si vždy dokáže nějak poradit (pomocí FTP klienta) a nahraje tam třeba další soubory. Úplně v odlišné situaci, je ale úředník někde na obecním úřadě, který prostě potřebuje jednoduše nahrát více souborů a nemá ani dostatečné znalosti. Je faktem, že třeba ani přes JCE editor se nedostane do složky dokumenty, kam ukládá Úřední deska, aby měl dokumenty pohromadě a řešit to nějak jinak je také problém. Mám za to, že by zveřejněné dokumenty neměli být v ZIPu ani RARu a pod. Vše by mělo být co nejjednodušší a co nejpřístupnější. A pokud mohu, ještě jeden dotaz, který se týká adresáře. Neuvažujete o možnosti členění dokumentů do adresářů dle příslušného roku?
Jinak Vaší práci fandím a moc a moc děkuji. Jarda

Re: Více souborů 12 years ago #126

  • eiland
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
Ahoj, více souborů se řešilo hned na začátku a nakonec se od toho ustoupilo. ZIP určitě není ideální, ale v nejhorším případě taky poslouží. Jde o to, že objemné přílohy se nevyvěšují většinou ani na fyzickou desku - ty bývají dostupné většinou jen na obecním úřadě. Ale námět na rozvoj to určitě je

Co se týče ukládání dokumentů na web podle příslušného roku, tak to mi přijde taky jako dobrý nápad.

Re: Více souborů 11 years, 11 months ago #132

  • mcLoad
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
+1 k žádosti o funkci uploadu více souborů

příklad: mám k dispozici fyzicky 2 strany A4 nějakého oznámení které je potřeba vložit na úřední desku

oskenuji a: zde vznikne problém - po oskenování mám dva JPG soubory

zkušený člověk si zcela jistě poradí (převedu do PDF kde můžu mít stran kolik chci a v jednom souboru)

ale člověk něpříliš zkušený ( v tomto případě se o web obce stará sám starosta - člověk kterému je téměř 60 let...) si buď nebude vědět rady a obrátí se na správce webu (mě) nebo udělá na úřední desce dva nebo více záznamů (podle počtu stran)

Re: Více souborů 11 years, 10 months ago #133

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Možnost uploadu více souborů uvažuji ve verzi pro Joomlu 2.5. Bohužel zde vyvstává otázka upgradu komponenty pro J1.5 na J2.5. Zatím s tím nemám žádné zkušenosti, tak pokud by se někdo vědel, jak to udělat aspoň teoreticky, tak budu rád.
Ukládání po rocích by asi šlo, ale jaký rok by byl, když by byl dokument vyvěšen ve na přelomu dvou let?
  • Page:
  • 1
Moderators: admin
Time to create page: 0.47 seconds