Login



Kunena Latest

No posts to display.
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Komponenta pro odesilani novinek
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Komponenta pro odesilani novinek

Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 9 months ago #28

  • Kuchar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 4
Zdravim pane houbak,
chtel jsem se zeptat, zda by slo naprogramovat komponentu pro automaticke odesilani novinek z joomly + vasi uredni desky.

Na strankach (ve frontendu) by byl modul, kde by uzivatel vyplnil svuj email, zaskrtl by kategorie clanku + kategorie uredni desky, ktere by chtel dostavat a klikl by na odeslat. Od te doby by mu automaticky po vlozeni clanku do nejake kategorie nebo po vlozeni dokumentu na uredni desku dosel email. Mozna s cca hodinovou prodlevou, kdyby se autor clanku unahlil, tak aby mel moznost to behem hodiny napravit.
V administraci modulu (nebo te komponenty) by se pak daly vabrat kategorie clanku a kategorie uredni desky, ze kterych by si pak navstevnik stranek mohl vybrat.

By lo by toto nejak mozne? Pripadne kolik by takova komponenta stala?
Predem dekuji za odpoved
K.

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 9 months ago #29

  • Zdenda42
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 10
Jo to by se mi taky líbilo, nebo alespoň RSS kanál
jinak jsem za šestiměsíční provoz nezaznamenal jediný problém, díky

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 9 months ago #30

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Dobrý den,
možné je téměř všechno. Musím si to ale nejdřív trochu nechat projít hlavou, abych věděl, jak správně začít.
Už ale teď vím, že bude problém s tím automatickým odesíláním nového příspěvku na ÚD až třeba po hodině. Pro každý takový úkon je totiž nutné načtení stránky a já Vám nemohu zaručit, že po hodině od vložení nového záznamu dojde k načtení ÚD, aby se mohl dotyčnému poslat mail.
To zatím pouze v rychlosti ...
The following user(s) said Thank You: Kuchar

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 9 months ago #31

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Ten RSS kanál by neměl být problém ...

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 9 months ago #32

  • Kuchar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 4
Zdravim,
tak to hodinove spozdeni tam byt nemusi, me to napadlo jen tak, jako takovy doplnek. Takze pokud by ale jinak ostatni veci sly udelat, tak by to bylo super

Diky moc za odpoved

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 7 months ago #35

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Již mám naprogramovaný modul, který ukládá do databáze emaily pro posílání novinek, včetně výběru kategorie. Ještě tedy zbývá doprogramovat vlastní odesílací skript aktivovaný právě přidaným novým záznamem.

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 7 months ago #36

  • Kuchar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 4
Parada ... su priprave to pak hned testovat

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 6 months ago #46

  • junis
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 10
Tak jsem v pohodě přešel na novou verzi 1.3.1 a z toho RSS kanálu mám radost. Dohrál jsem i modul na zasílání novinek subscribeud 1.1. K tomu bych měl dotaz. Tak nějak jsem čekal, že po zaregistrování k odběru novinek mi přijde email s poděkováním, nebo informací, že vše proběhlo ok. Dále jsem zkoušel provést další registraci se stejnými údaji, kde jsem měl dojem, že to bude hlásit, že je registrace již provedena, nebo zda chci provést nějakou změnu-přidat další kategorii, či odhlásit. Nevím jak bude možné návštěvníkem svojí registraci a odesílání novinek eventuálně zrušit. Jinak instalace a práce s deskou je perfektní a opravdu klobouk dolů nad touto komponentou. Dlouho tady něco takového chybělo.
Díky a hodně úspěchů v další práci. Jarda

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 6 months ago #47

  • admin
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 61
Jardo, díky za milá slova ! Jsem rád, že upgrade proběhl bez problému (sice jsem samozřejmě vše několikrát testoval, ale i tak se může stát, že člověk někde něco přehlédne). A navíc jsem ten instalátor programoval poprvé...
A teď k modulu SubscribeUD:
1. nad "uvítacím" mailem jsem přemýšlel, ale nakonec jsem informaci o přidání (odebírání) vyřešil pouze systémovým hlášením. Ale je možné dodělat i poslání informačního mailu.
2. přidání e-mailu, který byl již přidán, by mělo v systémovém hlášení informovat, že daný mail je již přidaný
3. odhlášení lze provést linkem, který dotyčnému přijde při přidání nového záznamu. Editaci "odebíracího profilu" jsem zatím neřešil, ale určitě by byla možná. V nové verzi ÚD chci v administraci dodělat zobrazování seznamu "přihlášených mailů" s možností jejich mazání či editace.

Re: Komponenta pro odesilani novinek 12 years, 6 months ago #48

  • junis
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 10
Ad1-píšeš, že jsi registraci vyřešil pouze systémovým hlášením-mě se právě žádná hláška neobjevila a opětovné registraci (vložení stejného emailu) také nic. To je právě trošku matoucí. Věřím, že to vyřešíš. Rád bych ti pomohl, ale nejsem žádný programátor. Jinak by mě ale zajímalo, v čem to vše píšeš. Díky
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: admin
Time to create page: 0.63 seconds